Moje ulubione gry to saper, pasjans i sudoku.

Bardzo niestandardowe 158 cm wzrostu.

No cześć!

Pracowałam in-house, w agencji, w start-upie SaaS, a kiedyś nawet parzyłam kawę na warszawskim Żoliborzu.

Z wykształcenia jestem technikiem elektroradiologii (WUM) oraz mgr socjologii cyfrowej (UW).*

Życie jest za krótkie na słaby marketing i nudne tatuaże.

*O moich przygodach ze studiowaniem możesz przeczytać na moim blogu.

Kilka(set) słów o mnie

Marketing to dla mnie coś zdecydowanie więcej, niż tylko praca zarobkowa.

Kilka zdań o mnie prywatnie i mniej prywatnie.

Nazywam się Julia Mądraszewska. Teoretycznie mam 26 lat, ale niewiele osób daje mi więcej, niż 18, więc jeśli chcesz spotkać się ze mną online, to możesz się zaskoczyć.

Urodziłam się w Toruniu, do przedszkola chodziłam w Niemczech, do podstawówki, gimnazjum i liceum w Toruniu, a studia zrobiłam w Warszawie, w której mieszkam od 19 roku życia. Zrobiłam licencjat z Elektroradiologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, potem byłam rok na zarządzaniu na UW, a na koniec obroniłam magisterkę z Socjologii Cyfrowej na Uniwersytecie Warszawskim.

Pracowałam jako baristka na Warszawskim Żoliborzu, potem jako junior w WebWave, a następnie w firmie Mama w Formie, która przeszła rebranding w OhSoKiddy!. Po odejściu z tamtego miejsca wskoczyłam po sąsiedzku do agencji Content Hero, w której jestem już od 2020 roku!

Jestem 100% poważna, gdy mówię, że większość mojego życia to komputer i praca. Spędzam przy biurku około 10 – 12 godzin dziennie (wiem, zdrowo!), ale jest to coś, co sprawia mi największą radość. Czasami zamieniam komputer na laptopa albo iPada 🙂 Jestem osobą, która jako dziecko rozwijała się razem z internetem w Polsce i sieć to mocna część mojej osobowości. Jako 13-latka tworzyłam grafiki, bawiłam się w blogi, robiłam proste strony internetowe i ogólnie — byłam w sieci. Dlatego mam bardzo interdyscyplinarne umiejętności – po prostu od tak dawna interesuję się tak wieloma rzeczami, że umiem wszystkiego po trochu 🙂

Prywatnie bardzo lubię podróżować po Europie, czytać reportaże i oglądać alternatywne kino, chodzić na tatuaże i spacerować po Warszawie (szczególnie z moim psem, Julkiem :)).

Scroll to Top