Opinie na temat współpracy

Znajdziesz tutaj mieszankę opinii z różnych dziedzin – są to zarówno poprawki na gotowych stronach czy edycje motywów, jak i budowane od zera strony, sklepy i wszelkie integracje do nich. Są one dodawane w losowej kolejności.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Julią 🙂 Szybka realizacja, stały kontakt, ekspresowe wprowadzanie poprawek. Jeszcze raz dziękuję i polecam! 🙂
Paulina Kozera
studiosuper.pl
Współpraca z Julią to czysta przyjemność – Julia przede wszystkim sama wychodzi z inicjatywą i pomysłami, często podpowiadając rozwiązania, które osobom nieznającym się na stworzeniu stron internetowych nigdy nie wpadłyby do głowy. Julia bardzo szybko wprowadza zmiany oraz wywiązuje się z terminów, pozostając klienta z filmami instruktażowymi. Po wielu próbach samodzielnego stawiania strony oraz współpracach z dużymi firmami w końcu trafiliśmy na kogoś, kto działa nieszablonowo. Gorąco polecam!
mgr inż. Sylwia Miezio
prometriq.pl
Robiłam stronę u Julii i muszę ją serdecznie polecić! Wszystko poszło bardzo sprawnie i szybko. Jest świetny kontakt, film instruktażowy, który nagrała mi Julia i naprawdę strona wygląda przepięknie. Bardzo bardzo polecam 🙂
Basia Pawlik
cykbybasik.pl
Współpraca z Julią to sama przyjemność. Profesjonalna obsługa, stały kontakt, szybka realizacja usługi. Strona internetowa została całkowicie dopasowana do naszych potrzeb. Na koniec otrzymaliśmy bardzo pomocny film instruktażowy i odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam z całego serca.
Eryka Czubaj
fizjostars.pl
Z przyjemnością mogę polecić współpracę z Julią. Stworzyła piękną i przejrzystą stronę dla naszej małej agencji kreatywnej. Julka wdrożyła wszystkie nasze poprawki i doradziła, gdy była taka potrzeba. Na sam koniec dostaliśmy film z przejrzystymi instrukcjami dotyczącymi obsługi strony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu finalnego 🙂
Natalia
cracreatives.com
Ogromnie polecam współpracę z Julią. Jako artystka potrzebowałam strony internetowej, która odzwierciedli mój wizerunek. Julia świetnie wyczuła moje potrzeby, a jej propozycje przekroczyły moje oczekiwania. Przez cały czas tworzenia strony miałyśmy kontakt, mogłam na bieżąco oglądać postępy i sugerować zmiany. Zupełnie nie znam się na tworzeniu strony i zawsze obawiałam się tego przedsięwzięcia, jednak z Julią wszystko jest klarowne i zrozumiałe nawet dla osób, które nie mają o tym zielonego pojęcia. Polecam!
Julia
juliajarmoszewicz.com
Jesteśmy bardzo zadowolone ze współpracy! Super kontakt z Julią, wszystko szybko i sprawnie wykonane. Julia jest bardzo kontaktowa, służy radą i przygotowuje pomocne filmiki 😍 jeśli będzie potrzeba — na pewno skorzystamy ponownie z jej usług!
Ewa & Magda
languagecake.pl
Julia pomogła mi dokończyć projekt strony internetowej. Współpraca z nią przebiegła szybko i bez problemów. Z przyjemnością obserwowałam, jak dzięki jej pracy moja witryna zmienia się na lepsze. Co więcej, w ramach oferty zaproponowała mi porady, które były kreatywne, a jednocześnie praktyczne. Serdecznie polecam skorzystanie z jej usług. To profesjonalistka, która cały czas się rozwija i z pewnością pozytywnie zaskoczy niejednego klienta.
Emilia Kletkiewicz
pomyslowna.pl
Julia dostosowała dla mnie motyw na stronie internetowej. Współpraca przebiegła w przyjemnej atmosferze i w ustalonym wcześniej terminie. Dodatkowo Julia przygotowała dla mnie tutoriale, w ktorych dokładnie wyjaśniła, jak edytować poszczególne elementy strony, dzięki czemu rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Jeśli chcesz, by Twoja strona internetowa działała bez zarzutu, zdecydowanie polecam usługi Julii.
Klaudia Pieczykolan
klaudiapieczykolan.pl
współpraca przebiegła pomyślnie. Strona bardzo ładnie się prezentuje i czytelnie więc wszystko jest jak najbardziej na plus 😊 I bardzo jestem zadowolona!
Weronika Lasek
weronikalasek.pl
Julia wykonała dla mnie przepiękną stronę dla biznesu z branży ślubnej. Realizacja była naprawdę ekspresowa, krótko po moim kontakcie Julia zaczęła działać. Wszystko zostało zrealizowane zgodnie z moją wizją, a kilka rzeczy nawet lepiej - Julia wprowadziła rozwiązania, które lepiej wyglądają i są bardziej funkcjonalne. Oprócz tego przekazała mi kilka cennych wskazówek dotyczących SEO. Super realizacja plus przemiły kontakt!
Konstancja Lanowy
konfettiweddings.pl
Z Julią pracowało mi się wspaniale. Czułam się wysłuchana i zaopiekowana. Strona, którą dla mnie zrobiła jest po prostu przepiękna. Najważniejsze było dla mnie to, że w chwili, kiedy potrzebowałam od niej pomocy, otrzymałam wsparcie. Bardzo dojrzała współpraca, za którą jestem wdzięczna!
Lena Klejc
wydawnictwoluna.com
Z przyjemnością polecam współpracę z Julią Mądraszewską. Julia zaprojektowala dla nas stronę LaboratoriumMeisnera.pl Kontakt z Julią był sprawny, dodatkowo dostaliśmy kilka filmików jak robić aktualizacje oraz korzystać z narzędzi na stronie oraz programie do tworzenia newslettera.
Sylwia Kaczmarek
laboratoriummeisnera.pl
Bardzo polecam współpracę z Julią! Po przesłaniu inspiracji Julia przygotowała profesjonalną ofertę z propozycjami kolorystyki, czcionki oraz struktury strony i podstron. To pozwoliło od razu wyobrazić sobie efekt końcowy. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i w przemiłej atmosferze. Julia w kilka dni zrobiła mi piękną stronę, uwzględniała wszystkie moje sugestie, poprawki i proponowała rozwiązania, o których ja nie miałam pojęcia. Pokazała mi jak samodzielnie wprowadzać drobne zmiany, ale jeśli z czymś sobie nie radzę to zawsze służy pomocą i działa NATYCHMIAST!! Serdecznie polecam!!!
Marta Rzemieniewska
osobistee-wsparcie.pl
Współpraca z Julią to była czysta przyjemność. Wprowadziła mnie, analfabetkę języka html w tajniki newslettera i organizowania sklepu internetowego. Dzięki Julii już nie poruszam się po omacku w zawiłościach mojej strony internetowej. Julia z cierpliwością, humorem i lekkością pisała do mnie maile, nagrywała tutoriale obsługi newslettera, doradzała co się sprawdza w bieżących trendach. Jest specjalistką totalnie godną polecenia. Cieszę się, że mogłyśmy pracować razem i mam nadzieję, że w przyszłości znajdę pretekst, żeby do Julii się odezwać biznesowo, bo jest kobietą niezwykłą. Do takich ludzi chce się wracać i z nimi pracować.
Agnieszka Kiepuszewska
wczulymobiektywie.pl
Pragniemy wyrazić pozytywną opinie na temat współpracy z Julią przy tworzeniu strony internetowej. Polecamy nawet najbardziej wymagającym klientom. Julia jest wyrozumiała, bardzo elastyczna w swoich działaniach i otwarta na każdy pomysł. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie i zakończyła się pełnym sukcesem.
Zespół FLOW
agtuconsulting.com
Dziękujemy Julii za to małe arcydzieło. Właśnie ruszył nasz sklep online z którego jesteśmy bardzo dumne.
Dagmara Chmielewska
dressoholic.com
Współpraca z Julią to była przyjemność. Konkretna, otwarta na potrzeby i sugestie Klienta, a przede wszystkim efektywna. Szybki kontakt, świetna jakość realizacji strony internetowej - polecam!
Filip Matysiak i Marlena Stremler
filipmatysiak.pl / panicontent.pl
Przejdźmy na Ty, okej?

Napisz do mnie i razem stwórzmy coś niestandardowego!

Scroll to Top